Калейдоскоп талантов. Осень2015: Победители фестиваля

Калейдоскоп талантов. Осень 2015GRAND PRIX / ГРАН ПРИ
CENTRUM INDYJSKIEGO TAŃCA KLASYCZNEGO AŁMATY KAZACHSTAN 

PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŻYWIEC / КУБОК БУРГОМИСТРА ГОРОДА ЖИВЕЦ
WZORCOWY ZESPÓŁ TEATRALNY «NA BIS!», UKRAINA

PUCHAR PUBLICZNOŚCI / ПРИЗ ЗРИТЕЛЬСКИХ СИМПАТИЙ 
ZESPÓŁ TANECZNY «AQUA DANCE», POLSKA

 NAGRODA SPECJALNA ZA WYRAZ ARTYSTYCZNY / СПЕЦИАЛЬНЫЙ ПРИЗ ЗА ВЫРАЗИТЕЛЬНОСТЬ  И ХУДОЖЕСТВЕННОСТЬ ИСПОЛНЕНИЯ
AUTORSKI TEATR MINIATUR CHOREOGRAFICZNYCH LICEUM # 18, КALININGRAD, RОSJA

 ESTRADOWY 6-10 / ЭСТРАДНЫЙ ВОКАЛ 6-10

I

EDYTA LIMANÓWKA, POLSKA
II MALWINA ŁAŚ, POLSKA
II GUDINOWICZ  SOFI, BIAŁORUŚ
III JULIA MILANIAK, POLSKA
III JULIA KLIŚ, POLSKA
WYRÓŻNIENIE / ПОХВАЛЬНАЯ ГРАМОТА
MAJA CYGOŃ, POLSKA

 WOKAL ESTRADOWY 11-12 / ЭСТРАДНЫЙ ВОКАЛ 11-12 

I

ALIANOVICH VALERYIA, BIAŁORUŚ
II ZUZANNA PIOTROWICZ, POLSKA
II SEBASTIAN KRASNY, POLSKA

 WOKAL ESTRADOWY 13 /  ЭСТРАДНЫЙ ВОКАЛ 13 

I

JULIA JARZĄBEK, POLSKA
II MARTYNA PLEWA, POLSKA
II KINGA TOMALA, POLSKA
III YANUSHKEVICH  ULADA, BIAŁORUŚ
  WYRÓŻNIENIE / ПОХВАЛЬНАЯ ГРАМОТА
PAULINA BRYNIARSKA, POLSKA

 WOKAL ESTRADOWY 14-15  / ЭСТРАДНЫЙ ВОКАЛ 14-15 

I ŻANETA RUS, POLSKA
II MAGDA PANEK, POLSKA
III AGATA KOWALSKA, POLSKA

III

CHAPLIA TATSIANA, BIAŁORUŚ
WYRÓŻNIENIE / ПОХВАЛЬНАЯ ГРАМОТА
KONRAD PINDRAL, POLSKA

 WOKAL ESTRADOWY 16-21 / ЭСТРАДНЫЙ ВОКАЛ 16-21 

I HASPAREAN ANAIT, UKRAINA
II WERONIKA OSTOJA, POLSKA

 WOKAL AKADEMICKI MINI / АКАДЕМИЧЕСКИЙ ВОКАЛ МИНИ 

I

CHAPLIA YANA, BIAŁORUŚ

 WOKAL AKADEMICKI MIDI / АКАДЕМИЧЕСКИЙ ВОКАЛ МИДИ 

I

CHAPLIA TATSIANA, BIAŁORUŚ

II

LISTVENNAYA ULADA, BIAŁORUŚ

 WOKAL LUDOWY STYLIZOWANY / НАРОДНЫЙ СТИЛИЗОВАННЫЙ ВОКАЛ 

I

KOVBASIUK MAUIANA, UKRAINA

 DUET WOKALNY/ ВОКАЛЬНЫЙ ДУЭТ 

II

WZORCOWY DZIECIĘCY SHOW ZESPÓŁ «KWITOGRAJ-FIAŁOCZKI», UKRAINA

 ZESPÓŁ WOKALNY  MINI / ВОКАЛЬНЫЙ АНСАМБЛЬ МИНИ 

I

WZORCOWY DZIECIĘCY SHOW ZESPÓŁ «KWITOGRAJ-MAKIWKI», UKRAINA

 ZESPÓŁ WOKALNY MIDI / ВОКАЛЬНЫЙ АНСАМБЛЬ МИДИ 

II

WZORCOWY DZIECIĘCY SHOW ZESPÓŁ «KWITOGRAJ-WINOCZOK», UKRAINA

 ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY MIDI /
ВОКАЛЬНО-ИНСТРУМЕНТАЛЬНЫЙ АНСАМБЛЬ МИДИ 

I

ZESPÓŁ WOKALNY «TANDEM», BIAŁORUŚ

 SOLO INSTRUMENTALNE 9-12 / ИНСТРУМЕНТАЛЬНОЕ СОЛО 9-12 

I REBA ALIAKSANDRA (FORTEPIAN), BIAŁORUŚ
I RYBAK  HEORHI (GITARA), BIAŁORUŚ
II LEON ALISCH (SKRZYPCE), POLSKA
II TARANAU MIKHAIL (GITARA), BIAŁORUŚ
II DULKO DZMITRY (GITARA), BIAŁORUŚ
III ALIUSHKEVICH YAUHENI (GITARA), BIAŁORUŚ
  WYRÓŻNIENIE / ПОХВАЛЬНАЯ ГРАМОТА
KIAIKO  VOLHA, BIAŁORUŚ

 SOLO INSTRUMENTALNE 13-16 /  ИНСТРУМЕНТАЛЬНОЕ СОЛО 13-16 

I SHCHELIN FJODOR ( GITARA), BIAŁORUŚ
I YANUSHKEVICH  ULADA (FORTEPIAN), BIAŁORUŚ
II ZUBRYTSKI ALIAKSANDR ( GITARA), BIAŁORUŚ
III KAVALEVICH ALIAKSANDR  ( GITARA), BIAŁORUŚ
III HARSHANAU ULADZISLAU ( GITARA), BIAŁORUŚ

 TANIEC NOWOCZESNY MINI  / ТАНЕЦ НОВОГО ВРЕМЕНИ МИНИ 

III

TDK CREW, POLSKA
  WYRÓŻNIENIE / ПОХВАЛЬНАЯ ГРАМОТА
ZESPÓŁ TANECZNY «ELECTRIC KIDS», POLSKA

 TANIEC NOWOCZESNY MIDI / ТАНЕЦ НОВОГО ВРЕМЕНИ МИДИ 

I AUTORSKI TEATR MINIATUR CHOREOGRAFICZNYCH LICEUM # 18, ROSJA
  WYRÓŻNIENIE / ПОХВАЛЬНАЯ ГРАМОТА
ZESPÓŁ TANECZNY » SHE-CAT’S», POLSKA

 TANIEC STYLIZOWANY MINI / СТИЛИЗОВАННЫЙ ТАНЕЦ МИНИ 

I

ZESPÓŁ TANECZNY «AQUA DANCE», POLSKA

 TANIEC STYLIZOWANY MIDI /  СТИЛИЗОВАННЫЙ ТАНЕЦ МИДИ 

II WZORCOWY ZESPÓŁ TANECZNY «FIESTA», UKRAINA
III WZORCOWY ZESPÓŁ TAŃCA «ZABAWUSZKA», BIAŁORUŚ

 TANIEC ESTRADOWY MIDI / ЭСТРАДНЫЙ ТАНЕЦ МИДИ 

I

WZORCOWY ZESPÓŁ CHOREOGRAFICZNY «SZARM», BIAŁORUŚ

 TANIEC NARODOWY MINI / НАРОДНЫЙ ТАНЕЦ МИНИ 

I

AUTORSKI TEATR MINIATUR CHOREOGRAFICZNYCH LICEUM # 18, ROSJA

II

WZORCOWY ZESPÓŁ CHOREOGRAFICZNY «SZARM», BIAŁORUŚ

TANIEC NARODOWY MIDI / НАРОДНЫЙ ТАНЕЦ МИДИ 

I

WZORCOWY ZESPÓŁ TAŃCA «ZABAWUSZKA», BIAŁORUŚ

 TANIEC KLASYCZNY / КЛАССИЧЕСКИЙ ТАНЕЦ 

I

AUTORSKI TEATR MINIATUR CHOREOGRAFICZNYCH LICEUM # 18, ROSJA

 MAŁE FORMY TANECZNE TANIEC WSPÓŁCZESNY STYLIZOWANY MINI  МАЛЫЕ ТАНЦЕВАЛЬНЫЕ ФОРМЫ СОВРЕМЕННЫЙ CТИЛИЗОВАННЫЙ ТАНЕЦ МИНИ 

I

CENTRUM INDYJSKIEGO TAŃCA KLASYCZNEGO, AŁMATY KAZACHSTAN

II

WZORCOWY ZESPÓŁ TANECZNY «FIESTA», UKRAINA

 MAŁE FORMY TANECZNE TANIEC WSPÓŁCZESNY MIDI /
МАЛЫЕ ТАНЦЕВАЛЬНЫЕ ФОРМЫ СОВРЕМЕННЫЙ ТАНЕЦ МИДИ 

I

ABROSKINA EKATERINA JURTAEVA DARIA VOLKOVA OLGA, ROSJA
  WYRÓŻNIENIE / ПОХВАЛЬНАЯ ГРАМОТА
ZESPÓŁ «TRES COOL», POLSKA
 MAŁE FORMY TANECZNE TANIEC WSPÓŁCZESNY MAXI /
МАЛЫЕ ТАНЦЕВАЛЬНЫЕ ФОРМЫ СОВРЕМЕННЫЙ ТАНЕЦ МАКСИ 

I

CENTRUM INDYJSKIEGO TAŃCA KLASYCZNEGO, AŁMATY KAZACHSTAN
 MAŁE FORMY TANECZNE TANIEC NARODOWY MINI /
МАЛЫЕ ТАНЦЕВАЛЬНЫЕ ФОРМЫ НАРОДНЫЙ ТАНЕЦ МИНИ 

I

CENTRUM INDYJSKIEGO TAŃCA KLASYCZNEGO,  AŁMATY KAZACHSTAN

 MAŁE FORMY TANECZNE TANIEC NARODOWY MAXI /
МАЛЫЕ ТАНЦЕВАЛЬНЫЕ ФОРМЫ НАРОДНЫЙ ТАНЕЦ МАКСИ
 

I

CENTRUM INDYJSKIEGO TAŃCA KLASYCZNEGO,  AŁMATY KAZACHSTAN

 DUET TANECZNY / ТАНЦЕВАЛЬНЫЙ ДУЭТ 

I

GRIBOVSKAIA DINA I SHVAIBA MARIA, ROSJA

 SOLO TANECZNE TANIEC KLASYCZNY /
ТАНЦЕВАЛЬНОЕ СОЛО КЛАССИЧЕСКИЙ ТАНЕЦ
 

I

ABROSKINA EKATERINA, ROSJA

 SOLO TANECZNE TANIEC ESTRADOWY MINI /
ТАНЦЕВАЛЬНОЕ СОЛО ЭСТРАДНЫЙ ТАНЕЦ МИНИ
 

I

FEDOROVA AIDA, ROSJA
   SOLO TANECZNE TANIEC KLASYCZNY MAXI /
ТАНЦЕВАЛЬНОЕ СОЛО КЛАССИЧЕСКИЙ ТАНЕЦ МАКСИ 

I

SYDORENKO ANASTASIA, UKRAINA

 SOLO TANECZNE TANIEC ESTRADOWY MAXI /
ТАНЦЕВАЛЬНОЕ СОЛО ЭСТРАДНЫЙ ТАНЕЦ МАКСИ 

II ANASTASIA VOLKOVA, ROSJA
II OLGA VOLKOVA, ROSJA

 SOLO TANECZNE TANIEC NARODOWY MIDI /
ТАНЦЕВАЛЬНОЕ СОЛО НАРОДНЫЙ ТАНЕЦ МИДИ 

I ABROSKINA EKATERINA, ROSJA
II JURTAEVA DARIA, ROSJA
III GONCHAROVA ANASTASTIA, ROSJA

 SOLO TANECZNE TANIEC NARODOWY MAXI /
ТАНЦЕВАЛЬНОЕ СОЛО НАРОДНЫЙ ТАНЕЦ МАКСИ 

I OLGA VOLKOVA, ROSJA
II ANASTASIA VOLKOVA, ROSJA

 SOLO TANECZNE TANIEC WSPÓŁĆZESNY MIDI /
ТАНЦЕВАЛЬНОЕ СОЛО СОВРЕМЕННЫЙ ТАНЕЦ МИДИ

I GNILOMEDOVA VALERIIA, ROSJA
II DOMINIKA SKRZYP, POLSKA

 SOLO TANECZNE TANIEC WSPÓŁĆZESNY MAXI/
ТАНЦЕВАЛЬНОЕ СОЛО СОВРЕМЕННЫЙ ТАНЕЦ МАКСИ
 

I

SYDORENKO ANASTASIA, UKRAINA

 SHOW  MUZYCZNE MAXIМУЗЫКАЛЬНОЕ ШОУ МАКСИ 

II

TEATR MATAFORA, POLSKA

 TEATR MIDI / ТЕАТР МИДИ 

III

WZORCOWE STUDIO TEATRALNE «MAGiJA», BIAŁORUŚ

 TEATR MAXI / ТЕАТР МАКСИ 

III

WZORCOWE STUDIO TEATRALNE «MAGiJA», BIAŁORUŚ

 TEATR RĄK / ТЕАТР РУК    

I

WZORCOWY ZESPÓŁ TEATRALNY «NA BIS!», UKRAINA

 RECYTACJA / ХУДОЖЕСТВЕННОЕ СЛОВО 

I

TARASAU NIKITA, BIAŁORUŚ

 TEATR MODY / ТЕАТР МОДЫ     

I

STUDIO MODY ALENY KANOIKA «DEFILE», BIAŁORUŚ

 MALARSTWO MŁODZIEŻ 13-17  /
ИЗОБРАЗИТЕЛЬНОЕ ИСКУССТВО МОЛОДЕЖНАЯ ГРУППА 13-17 

I RUDOI YEVA, BIAŁORUŚ
II JAKUB STYPUŁA, POLSKA
II NATALIA WALCZUK, POLSKA
III GOLOTENKO ANASTASIIA, ROSJA
III TSESLIK ANASTASIYA, BIAŁORUŚ

 MALARSTWO DZIECI 10-11 /
ИЗОБРАЗИТЕЛЬНОЕ ИСКУССТВО ДЕТСКАЯ ГРУППА 10-11 

I YUKHNEVICH ILYA, BIAŁORUŚ
II MARTYNA WALCZUK, POLSKA
II SHKLIAREVICH DARYA, BIAŁORUŚ
III MITSIUKEVICH KATSIARYNA, BIAŁORUŚ
III YERMALOVICH ARTSIOM, BIAŁORUŚ
  WYRÓŻNIENIE / ПОХВАЛЬНАЯ ГРАМОТА
ADAMONIS MILANA, BIAŁORUŚ 

 MALARSTWO STUDENCIИЗОБРАЗИТЕЛЬНОЕ ИСКУССТВО СТУДЕНТЫ 

I SARYGINA EKATERINA, ROSJA
II VALIEVA GULIYA, ROSJA
III VAKHITOVA ALIIA, ROSJA

 MALARZE DOROŚLI/ ИЗОБРАЗИТЕЛЬНОЕ ИСКУССТВО ВЗРОСЛЫЕ 

I LUKYAN TATIANA, BIAŁORUŚ 
II LUKYAN VIKTAR, BIAŁORUŚ 

 SZTUKA DEKORATORSKA STUDENCI/
ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОЕ ТВОРЧЕСТВО СТУДЕНТЫ 

I GOLOTENKO ANASTASIIA, ROSJA
I VAKHITOVA ALIIA, ROSJA
II SULEIMANOVA AISYLU,ROSJA
II VALIEVA GULIYA, ROSJA
III SEMAKINA OLESIA, ROSJA

 SZTUKA DEKORATORSKA DOROŚLI/
ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОЕ ТВОРЧЕСТВО ВЗРОСЛЫЕ
 

I MAKHMUTOVA MADINA, ROSJA
II MAIOROVA IRINA, ROSJA
III SALAKHOV RASIH I SALAKHOVA RADA, ROSJA

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *